Marcowy weekend z PowerBad

Kategoria: Obozy
Cena: 680,00 PLN

Zapraszamy Was serdecznie na nasz „Marcowy Weekend z PowerBad” 8-10.03.2019, po raz kolejny będziemy gościć w poznańskim obiekcie fairPlyace.
Cena za całość pobytu osoby trenującej to 680 złotych. Rodziny oraz osoby nietrenujące cena ustalana jest indywidualnie. Cena obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych (***), pełne wyżywienie, opiekę Trenerską, ubezpieczenie NNW.  Plakat informacyjny w załączniku.

Podstawową zaletą naszej oferty jest ekskluzywny obiekt fairPlayce, w którym wszystko mamy na miejscu od wygodnych pokoi hotelowych  o wysokim standardzie ( 8,7 ocena na Booking.com ), bardzo dobrym wyżywieniu w hotelowej restauracji po 5 profesjonalnych  kortów badmintonowych oddalonych o 10 metrów od waszych pokoi ???. 

Zgrupowanie zaczniemy w piątek wieczornym treningiem a zakończymy w niedziele także wieczorem. Całość zgrupowania będzie zawierała, aż 10 godzin treningu. O wasz badmintonowy rozwój będzie dbała kadra trenerska złożona z dwóch Trenerów Level 2 BWF Wojciech Szkudlarczyk oraz Łukasz Moreń czyli PowerBad ?.  W razie potrzeby będą tez trenerzy dodatkowi z TEAM PowerBad.

Każdy z Was może liczyć na indywidualne wskazówki dotyczące taktyki i techniki waszej gry. 

Dla osób, które nie będą chciały opuścić kortów :) przypominamy, że klub fairPlayce ma korty dostępne 24 godziny na dobę.

 

W razie pytań jesteśmy do waszej dsypozycji mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie  605124128

 

marzec 2019 z powerbad fairplayce

Zapytaj o produkt

Kontakt

e-mail: info@powerbad.com

tel: 605124128
tel: 698677627

Polityka prywatności

Mapa strony

Kawasaki

PowerBad jest oficjalnym przedstawicielem
marki Kawasaki w Polsce.

Kawasaki Badminton Europe