Trener BWF Level 2, tutor BWF Level 1, instruktor PZBAD. Przez ponad 2 lata pracował z Kadrą Polski zaczynając jako Asystent aby później zostać Trenerem Głównym od Gier Podwójnych. Reprezentant Polski w latach 2000-2017. Wielokrotny medalista mistrzostw polski i imprez międzynarodowych w tym Polish Open 2017.                 

Warszawa i okolice.

Lukasz Moren PowerBad trener badminton warszawa ksiazenice

Łukasz ponad 20 lat jest związany z Badmintonem wcześniej jako Zawodnik a teraz jako Trener. Jego dewizą w szkoleniu jest „ Zrozumieć aby opanować”, dlatego też dużą uwagę w treningu poświęca na taktykę nie zapominając o technice i pracy nóg. Jest Trenerem wymagającym będąc przy tym uśmiechniętą i pogodną osobą.

  • Trener BWF Level 1 i Level 2 2016 ( Hiszpania Oviedo )
    Certyfikat Światowej Federacji Badmintona
  • Tutor BWF Level 1 2020 ( Warszawa )
    Certyfikat Światowej Federacji Badmintona
  • Instruktor PZBAD 2010 ( Wrocław )
    -Certyfikat Polskiego Związku Badmintona

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach 2005 ( Liceum Ogólnokształcące ) , Akademia Humanistyczno Pedagogiczna w Łodzi Pedagogika ( licencjat ) 2010. Jako Trener kieruję się programem BWF wzbogacając go o doświadczenia zdobyte w długiej karierze zawodniczej oraz z pracy z najlepszymi Trenerami z Azji i Europy. Szkolenie stara się uzupełnić o aspekt mentalny, który jest jego zdaniem nieodzowny w drodze do sukcesu.

Jego największym osiągnięciem w roli Trenera było objęcie funkcji Trenera Głównego Gier Podwójnych w Kadrze Narodowej. Funkcję tę pełnił przez rok po czym zrezygnował i postanowił rozwijać PowerBad i propagować Badmintona.

Treningi INDYWIDUALNE dla dzieci i dorosłych:

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 605124128