Instruktor badmintona od 2007 roku. Zawodniczka kadry narodowej w latach 2004-2007. Medalistka mistrzostw polski w każdej kategorii wiekowej a także wielu turniejów międzynarodowych. Ćwierćfinalistka mistrzostw europy juniorów i kilkukrotna złota medalistka Drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski. Pracę jako trener zaczęła w 2014 roku. Swoje pierwsze kroki w tym zawodzie stawiała ucząc dzieci.

Marlena Szkudlarczyk PowerBad trener badminton poznan gniezno

Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku 2007 (Liceum Ogólnokształcące), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 2013 (magister prawa), Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie 2015 (licencjat rachunkowość).

 

Kwalifikacje trenerskie poświadczone certyfikatami:

  • Instruktor badmintona 2007 (Słupsk, Polska)
    W trakcie nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Słupsku.
  • Trener BWF Level 1 2020 (Luboń, Polska)
    Ceryfikat Światowej Federacji Badmintona.

 

W pracy trenerskiej cechuje się olbrzymią dawką cierpliwości i wyrozumiałości. Ciepła, otwarta, ale także wymagająca. W pracy zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, propagując zdrowy i aktywny tryb życia od najmłodszych lat. Zwolenniczka rodzinnego spędzania czasu poprzez treningi badmintona.

Treningi GRUPOWE dla dzieci i dorosłych:

Treningi INDYWIDUALNE dla dzieci i dorosłych:

W naszej firmie, Marlena prócz działalności trenerskiej zajmuje się także organizacją i prowadzeniem eventów, turniejów. Na swoim koncie ma organizacje takich zawodów badmintonowych jak:

  • Polish Open 2013, 2014, 2015, 2016 (Dyrektor turnieju)
  • Eliminacje do Mistrzostw Europy Drużyn Mieszanych 2015
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 Indywidualne Mistrzostwa Polski 2019 (Dyrektor turnieju)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 607-948-588