Trener BWF Level 2 i tutor BWF Level 1, trener II klasy (AWF Gdańsk). Zawodnik kadry narodowej w latach 2000-2017. Wielokrotny złoty medalista mistrzostw polski i wielu turniejów międzynarodowych w tym Polish Open 2017. Jako trener bardzo dba o szczegóły techniczne i rozwój taktyczny zawodnika.

Wojciech Szkudlarczyk PowerBad trener badminton poznan gniezno

Wojtek już w wieku 18 lat zaczął szkolić się jako trener. Podczas kariery zawodniczej zbierał cenne doświadczenie na korcie, ale również trenując
w różnych krajach, poznawał lokalne metody trenerskie i różnice między nimi. Kwalifikacje trenerskie poświadczone certyfikatami:

 • Instruktor badmintona 2004
  W trakcie nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach.
 • Trener II klasy 2009-2010
  AWF Gdańsk.
 • Trener BWF Level 1 oraz BWF Level 2 2016 (Hiszpania, Oviedo)
  Ceryfikat Światowej Federacji Badmintona.
 • Tutor BWF Level 1 2018 (Ukraina, Kijów)
  Certyfikat Światowej Federacji Badmintona pozwalający na prowadzenie szkoleń i certyfikowanie trenerów BWF Level 1.
 • Tutor BWF Level 2 2019 (Szwecja, Uppsala)
  Certyfikat Światowej Federacji Badmintona pozwalający na prowadzenie szkoleń i certyfikowanie trenerów BWF Level 2.

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Głubczycach 2004 (Liceum Ogólnokształcące), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznnaniu (licencjat) Informatyka 2008, Zarządzanie 2012.

 

Jako trener został zauważony przez Badminton Europe, która powołała go do sztabu trenerów prowadzących cykl letnich obozów SUMMER SCHOOL 2017, 2018.  Współpracuje też z Hiszpańską Federacją Badmintona przy projekcie rozwoju gier podwójnych jako konsultant merytoryczny oraz trener akcyjny.

W pracy trenrskiej cechuje sie indywidualnym podejściem do zawodnika, przywiązuje dużą uwagę do elementów technicznych i taktycznych. Propaguje zdrowy styl odżywiania jako uzupełnienie treningu. Wykorzystuje nowinki informatyczne do wspierania treningu sportowego.

Treningi GRUPOWE dla dzieci i dorosłych:

Treningi INDYWIDUALNE dla dzieci i dorosłych:

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 698677627