Trener i instruktor badmintona. Zawodnik Kadry Narodowej Elity w latach 2013-2018 od 2 lat pełni role trenera. Wielokrotny medalista mistrzostw polski w różnych kategoriach wiekowych i turniejach międzynarodowych. Największe osiągniecia to Mistrzostwo polski młodzieżowców, Akademickie Mistrzostwo Polski, Reprezentował Polskę na Letniej Uniwersjadzie w Taipei.

Mateusz Biernacki PowerBad trener badminton warszawa ksiazenice

Podczas długiej przygody badmintonowej miał okazję szkolić się pod okiem wielu trenerów Polskich jak i zagranicznych, trenerów nie tylko od badmintona, ale od przygotowania motorycznego, fizycznego. Wiedze, którą nabywał przez lata wykorzystuje aktualnie w swojej pracy trenera.

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Jana Kusocińskiego w Warszawie (liceum ogólnokształcące) Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Licencjat Wychowanie Fizyczne)

Kwalifikacje trenerskie poświadczone certyfikatami:

  • Instruktor Badmintona 2018 (Legionowo, Polska)
  • Trener BWF Level 1 2020 (Luboń, Polska)
    Ceryfikat Światowej Federacji Badmintona.

W pracy trenera cechuje go odpowiedzialne podejście do treningu i każdego zawodnika, otwarty, przyjazny, jako trener bardzo aktywny na korcie. Stara się aby zawodnicy po skończonym treningu wychodzili z Sali z nową dawką wiedzy i również uśmiechem na twarzy.